Ali Koç, Vazgeçen varsa hemen gitsin

Ali Koç, Vazgeçen varsa hemen gitsin

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç konuşmasında, futbolcular ve yöneticilerle gerçekleştirdiği toplantıda, mücadeleye devam ,bırakmak isteyenvarsa kimseyi zorla tutmayacaklarını söyledi.

Can Bartu Tesisleri'ne yöneticilerle bir araya gelen Ali Koç, yaşanan kötü gidişat nedeniyle futbolculara uyarılarda bulundu. 

Koç, "Bu olumsuz duruma birlikte geldik, Fenerbahçe'yi buradan çıkaracak olan bizleriz. Bireysel olarak hepiniz üst düzey oyuncularsınız ancak ne yazık ki takım olamadık. Kimsenin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Eğer buradaysanız vazgeçme, bırakma, boş verme lüksünüz yok. Eğer vazgeçen varsa hemen söylesin yollarımızı ayıralım. Burada olmak ve bu formayı taşımak istiyorsanız gereken sorumluluğu alıp durumun ciddiyetinin farkında olduğunuzu gösterin." ifadelerini kullandı.

Ali Koç, herkesin birbirine destek olarak bu takımı ayağa kaldırması gerektiğine vurgu yaptı.

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın Spor Toto Süper Lig, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve Ziraat Türkiye Kupası'nda en iyi şekilde mücadele etmesi gerektiğinin altını çizen başkan Koç, "Bu süreçte taraftarlarımızı kırdık, üzdük ve onların bizlere olan desteklerinde azalma yaşıyoruz. Her şeyin farkındayız. Ancak takımımız için hepimiz sorumluluğu üstlenip tüm bu zorlukları da birlikte aşacağız." değerlendirmesinde bulundu.