Ali Koç'tan yayıncı kuruluşa boykot tepkisi

Fenerbahçe başkanı Sayın Ali Koç, Erzurumspor maçından sonra açıklamalarda bulundu. 

Başkan, açıklamasında ben şu ana kadar hep onların yanında oldum. 'Aynı gemideyiz. Onlar da para kazanacak, kazansın' dedim. Bu çözülmeyecekse Fenerbahçe'nin ne olduğunu görürler. Gösteririz. Hodri meydan... " dedi. 

Maç sonu konuşan Fenerbahçe başkanı Ali Koç, 

Koç, Sezon başından beri yayıncı kuruluş ile görüş ayrılıkları yaşandı. Bizimle hiç alakası olmayan bir maçtaki tezahürat ile ortaya çıkan durum , Biz onunla ilgili açıklama yaptık. Yayıncı kuruluş da açıklama yaptı, özür dilediler ama biz bunu samimi bulmuyoruz.Tek kelimeyle son derece ciddiyetsiz bir açıklama olduğunu düşünüyoruz. Sezon başından beri muhtelif konularda muhtelif sıkıntılar yaşıyoruz. Konuyu konuşup, rahatsızlıklarımızı dile getirdik. Bu sorunların mümkün olduğunca çözülmesini dile getirdik.

Başkan ama biz Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yayıncı kuruluş ile ilişkilerimizin çok sıkıntılı bir şekilde olacağını size söyleyebilirim. Taraftarlarımızın bunlara bir önlem alınmadığı için bize de tepkililer.Buradan sesleniyorum. Ya düzelteceksiniz ya da ilişkilerimizi ona göre düzenleyeceğiz. Bundan sonra ona göre tedbirimizi ve önlemimizi alacağız. Biz size imkanı verdik ama bundan sonrasına siz karar vereceksiniz. Siz demek ki Fenerbahçe'nin büyüklüğünü bilmiyorsunuz.

Taraftarımıza da sesleniyorum. Decoder iptal kampanyası veya boykot yapmayacağız. Fakat bizden sinyal bekleyin. Eğer yaparsak, bu Türk futbol tarihinin en büyük kampanyası olacak.