Beşiktaş, Ajdin Hasic'i kiralayacak

22 Ocak 2021 Cuma Kategori : SÜPERLİG Lig : SÜPERLİG Kategori : Beşiktaş
Beşiktaş'ın genç yeteneklerinden Ajdin Hasic, Ümraniyespor'a kiralanacak.Amaç oyuncunun kendisini daha iyi geliştirmesi ,

Dinamo Zagreb'ten alınan ve yatırım olarak transfer edilen Ajdin Hasic, bu sezon sadece 6 Süper Lig maçında forma giydi ve aldığı süre içerisinde performans anlamında bekleneni veremedi. 

Sergen Yalçın, 19 yaşındaki futbolcunun yeniden kiralanmasını istedi.

Kendisini geliştireceği ve sürekli forma giymesi gereken Hasic'in yeniden Ümraniyespor'a kiralanacağı öğrenilirken, bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde takımın genç futbolcularından Kartal Kayra Yılmaz da TFF 1. Lig'de yer alan Ümraniyespor'a kiralanmıştı.

Rizespor'a efsane bir gol atan genç yetenek için Sergen hoca  "Kumaşı olan ve yetenekli bir oyuncu. İki, üç gün önce odama geldi ve konuşmak istediğini söyledi. Onunla bir süre konuştuk. Ona ne istediğimi anlattım, demek ki ne istediğimi anlamış.

Hasic'in gelecekte iyi bir oyuncu olacağını dile getiren Sergen Yalçın, "O çocuktan olur, ben de öyle düşünüyorum. Ancak bu oyunun nasıl oynandığını anlaması gerekiyor. Ben yetenekliyim oynarım diye bir şey yok. Bizim istediğimizi anlayacak ve ona göre oynayacak."