Fatih Terim istifa mı etti, açıklama geldi

Bugün sosyal medyada dolaşan haberlerde "Fatih Terim, Galatasaray'dan istifa etti" haberlerine ilişkin olarak başkan Mustafa Cengiz'den açıklama geldi.

Galatasaray'da neler oluyor. 

Dün oynanan Yeni Malatyaspor ile oynanan kupa maçından sonra Fatih Terim'in "Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Galatasaray'a sözüm var. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor." açıklaması gelmişti. 

Ve bugün sosyal medyada Fatih Terim'in görevine son verileceği iddiaları üzerine yönetimden açıklama geldi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Haber Global'e yaptığı açıklamada "Fatih Terim bizim önemli bir değerimiz. Fatih Hocamızla yola devam ediyoruz." ifadelerini kullandı. Sarı-kırmızılı kulübün başkanının, yarın GS TV'de saat 14:00'teki canlı yayın sırasında konuyla ilgili detaylı açıklama yapması bekleniyor.

Yeni Malatyaspor ile oynanan kupa maçınıdan sonra yanlızlık hissettiğini ifade ederek, "Yönetimle transfer için bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. Herkes konuşurken, ben de açıkladım. Transferi herkes yazarken bir şey yok, ben söyleyince mi sorun? Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray'a sözüm var. Zaten Mayıs'ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağ olsun, canınız sağ olsun demek sanırım en doğrusu." demişti.