Mansour, Mohamed'in sözleşmesi geçersiz

Mansour, Mohamed'in sözleşmesi geçersiz

Mısır ekibi Zamalek'in başkanı Mortada Mansour açıklamasında, Mostafa Mohamed'le ilgili, "Galatasaray'ın yaptığı önceki sözleşme FIFA tarafından onaylanmayacak." ifadelerini kullandı.

Mortada Mansour, Galatasaray'da kiralık oynayan ve sözleşme yapmak istediği Mostafa Mohamed ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.

Mansour, Galatasaray'ın 4 milyon dolar serbest kalma bedeliyle Mostafa Mohamed'i alamayacağını söyledi.


Açıklamasında, "Mostafa Mohamed, bizden ayrılmadan önce yaklaşık 9 milyon euroluk teklifi reddetmiştik ama daha sonra 2 milyon dolara kiralanmasına çok şaşırdım. Mostafa Mohamed’de Salah ışığı görüyorum. Onu birkaç milyona satmak mantıksız. Mustafa Muhammed, 20 milyon euro edebilecek seçkin bir forvet" dedi.

Anlaşmanın FIFA tarafından onaylanmayacağını kaydeden Mansour, "Galatasaray'ın yaptığı önceki sözleşme FIFA tarafından onaylanmayacak çünkü imzayı veren kişi yönetim kurulu üyesi değildi" diyerek komite üyelerinin mali konularda belirleyici olamayacağını ifade etti.

Öte yandan Marsilya maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında konuşan Fatih Terim, "Mostafa Mohamed ile ilgili kararımız için daha zamanımız var. Niyetimiz bonservisini almak." dedi.