Sergen Yalçın, Adem Ljajic'in kalemini kırdı

15 Ocak 2021 Cuma Kategori : SÜPERLİG Lig : SÜPERLİG Kategori : Beşiktaş
Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın,tecrübeli oyuncu Adem Ljajic'ten ümidini kestiği ve yolların ayrılmasına karşı olmadığı belirtildi. 

Sergen Yalçın, Ziraat Türkiye Kupası’nda dahi görev vermediği Ljajic’ten ümidini kesdi. 

Sırp oyuncuyla ilgili yaşanan soruna çözüm bulmaya çalışıyor. Başkan Ahmet Nur Çebi’ye geçtiğimiz günlerde transfer raporunu teslim eden Yalçın’ın bir golcü ve stoper istediği öğrenildi. Mali koşulların oluşması halinde savunma ve hücum hattını birer deneyimli isimle takviye etmenin planlarını yapan siyah-beyazlı hocanın, Ljajic’le yolların ayrılmasına da karşı olmadığı belirlendi.

Sergen Yalçın’ın uzun süredir kazanmaya çalıştığı yıldız futbolcudan ümidini büyük ölçüde kestiği ileri sürüldü. Yalçın’ın yardımcıları ve yöneticilerle yaptığı görüşmelerde ayrılmak istemesi halinde Adem Ljajic’in gidişine onay vereceğini dile getirdiği kaydedildi.

Ljajic’in kiralık veya bonservisiyle birlikte takımdan ayrılması halinde yabancı kontenjanı anlamında teknik heyetin eli bir hayli güçlenecek. Yabancı sayısının 14’ten 16’ya yükselmesiyle birlikte Tyler Boyd’u listeye dahil etmeye karar veren teknik heyetin, Ljajic’in olası vedasıyla açılacak kontenjana iki yeni yabancıyı yazmayı planlandığı belirtildi.

İnternethaber