Sörloth Türkiye'ye gitmek istiyor

Sörloth Türkiye'ye gitmek istiyor

İspanyol medyası, Real Sociedad'da beklenenşn altında kalan Norveçli forvetin zirvede olduğu Türkiye'ye dönebileceğini iddia ettiler.

İspanya'da flaş Sörloth iddiası ortaya atıldı. 

İspanya basını , Real Sociedad'da da umduğunu bulamayan Norveçli golcünün zirvede olduğu Türkiye'ye dönebileceği yazıldı.

Sene başında Fenerbahçe ile anılmış ancak Trabzonspor'un Norveçli golcüyü satarken sözleşmesine eklettirdiği özel maddeye takılmıştı. Sörloth'un yeni durağı Fenerbahçe mi olacak Trabzonspor mu merak konusu.

İspanyol basını, Alexander Sörloth'un, Almanya'da yaşadığı hayal kırıklığının ardından benzer bir süreci İspanya'da da yaşadığını vurguladı.

İspanyol sitesi eldesmarque.com'un haberinde; Norveçli golcünün şu ana kadar İspanya'da 3 kulvarda 27 maçta bin 82 dakika sahada kaldığı ve sadece 5 gol attığı belirtildi.

Real Sociedad'ın Menajeri Roberto Olabe'nin, Alexander Sörloth'un uyum sorununa dikkat çektiği açıklamalarına da yer verilen haberde şu ifadeler yer aldı: "Sörloth, kariyerinin en parlak günlerini 37 maçta 25 gol attığı Trabzonspor'da yaşadı. Sociedad'ın 16 milyon euroluk bir satın alma opsiyonu var. Ancak şu anki görüntü sezon sonunda Türkiye'ye geri döneceğini işaret ediyor."