Tugay Kaan Numanoğlu'nun babası açıkladı,Galatasaray'lıydı

Bu akşam oynanacak Fenerbahçe-Beşiktaş maçını yönetecek Tugay Kaan Numanoğlu'nun babası, oğluyla alakalı bilgiler verdi. 

Merkez Hakem Kurulu'nun Fenerbahçe-Beşiktaş derbisine atanan Tugay Kaan Numanoğlu'nu ataması, tartışmalara neden olmuş ve basında birçok iddia ortaya atılmıştı.

Beyaz TV'ye bağlanan genç hakemin babası Levent Numanoğlu, oğluna çocukluğundan beri adalet duygusunu aşılamaya çalıştığını belirterek spekülasyonların yapılmaması gerektiğini belirtti.

Babası, "Oğluma şunları söyledim. Adaletli davrancaksın oğlum. Dürüst olacaksın. Hata yapabilirsin ama hatayı kapatmak için eyyamcılık yapma. Dürüst ol, doğru ol. O da yapmaya çalışıyor. Allah yardım etsin." şeklinde konuştu.

Oğlunun Ali Koç'un şirketinde çalıştığına dair haberlerin yalan olduğu  "Saçma sapan şeyler. Öyle bir şey yok. Kayınbiraderinin yanında çalışıyor. Müdür olarak görev yapıyor." dedi.

Son olarak "Hangi takımı tutuyorsunuz?" sorusuna "Beşiktaş" yanıtını verdi.

Tugay Kaan Numanoğlu'nun küçükken Galatasaraylı olduğunu söyleyen Levent Numanoğlu, "Yani şimdi öyle bir şey vardı yani. Galatasaray'ı tutuyordu." ifadelerini kullandı.